PROJEKTOVÁNÍ ZAHRADNÍCH ÚPRAV

   V této oblasti nabízíme zpracování projektů především zahrad rodinných domů. Je možné zpracovat celou zahradu nebo jen její část např. předzahrádku, výsadbu kolem terasy, kolem jezírka apod.

   Postup vypracování projektu spočívá v seznámení se s požadavky zákazníka (k čemu má zahrada sloužit) přímo na místě budoucí zahrady, v zaměření stávajících prvků pokud je potřeba a nafocení zájmového území. Na základě těchto znalostí zpracujeme obvykle dvě varianty rešení, se kterými zákazníka seznámíme na další schůzce. Po prodiskutování variant návrhu vytvoříme konečnou podobu projektu.

   Projektovou dokumentaci zpracováváme pomocí počítačového programu Sadovnická projekce. Hlavní součástí dokumentace je půdorysné rešení - osazovací plán se seznamem použitých rostlin. Dále může dle přání zákazníka projekt obsahovat popis postupu realizace sadové úpravy a její údržbu, prostorové zobrazení zahrady v určité době po výsadbě, cenovou kalkulaci realizace úpravy a CD se zahradou zákazníka a prohlížecím programem. Zde je možno zahradu pozorovat v 3D zobrazení v jejích proměnách během dne a roku z různých pohledů.

     

Půdorys - osazovací plán

 

 

3D zobrazení